Blog > Komentarze do wpisu
Jestem świadkiem w Brudnej grze

Otrzymałam dziś wezwanie na przesłuchanie w roli świadka w sprawie zabójstwa. Na skutek jakichś zaniedbań dotarł do mnie również makabryczny dowód rzeczowy. O, proszę, zobaczcie, co wyjęłam z koperty:

 

Jak doszło do zbrodni i kto za nią odpowiada? To się powinno wkrótce wyjaśnić. Rozwiązanie zagadki znajdziecie w książce Nikodema Pałasza pt: "Brudna gra".

Gwiazda światowego sportu Artur Malewicz wygrywa w mistrzowskim stylu ostatni turniej sezonu – World Championships w Londynie. Następnego dnia zostaje zamordowany w swoim ekskluzywnym mieszkaniu. Rozpoczyna się śledztwo, które wstrząśnie środowiskiem polskiego tenisa, a także światem gwiazd i polityki.

Powieść zawiera w sobie intrygującą zagadkę, rozbudowaną, wielowątkową fabułę i precyzyjną analizę pracy policji. Soczysty język, dokładnie skonstruowane postaci oraz nadzwyczajna wrażliwość na szczegóły to cechy wyróżniające tę pozycję wśród kryminalnych debiutów. To wszystko sprawia, że pierwszy polski kryminał dziejący się w świecie profesjonalnego sportu jest propozycją dla koneserów gatunku.

środa, 15 stycznia 2014, agnieszka_kalus
Tagi: wydarzenia

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: marteniczka, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2014/01/15 17:05:12
Ksiażka w sam raz dla mnie !
Pozdrawiam !
atrammarta.blogspot.com/
-
2014/01/15 20:38:10
Ciekawa forma promocji książki :)
-
2014/01/16 13:08:29
Nie dosyć, że tak rzadko jakieś sukcesy sportowe mamy, raz się Polakowi zdarzyło wygrać Wimbledon, to jeszcze od razu go musieli zamordować! Oby Janowicz się nie przestraszył ;)
-
2014/01/16 18:07:18
Tanayah, nie pierwszy raz zostałam tak pozytywnie zaskoczona. Okazuje się, że książki można promować kreatywnie i zabawnie.

Joly_fh, ;))) Z zawiści go zatłukli.
zBLOGowani.pl
Czytam, bo lubię

Wypromuj również swoją stronę Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...